Uraz kończyny oraz dalsze rehabilitacja

Podczas ubiegłych ferii wybrałem się do Białki Tatrzańskiej żeby chodzić po górach. Zdecydowałem skutecznie odpocząć, stąd udałem się na wycieczkę z samego rana. Jak wracałem do hotelu nie odnotowałem szczeliny więc upadłem.

Niestety upadek okazał się ciężki a przez to nie miałem jak schodzić. Jakimś sposobem trafiłem do hotelu a stamtąd udałem się do szpitala. Wyszło na jaw, że zwichnąłem kończynę a przez to nie będę w stanie wypuszczać się na wycieczki. Odczuwałem przygnębienie, że tak runęły wcześniejsze pomysły na urlop. Po 5 dniach powróciłem do domu lecz kostka wciąż dokuczała. Nie przynosiły mi ulgi zakupione okłady, toteż następnego poranka poszedłem do lekarza.

Ortopeda polecił unieruchomić staw

Doktor zakomunikował, że dobrym wyjściem na jak najszybszą regenerację może być usztywnienie nogi przez założenie swoistego stabilizatora kończyny. Co więcej polecił mojej osobie zdrow-med.pl sklep medyczny kraków, w jakim będę mógł zakupić potrzebne wyroby ortopedyczne. Następnego dnia udałem się do sklepu Zdrowie gdzie przetestowałem sprzedawane stabilizatory. Personal wydawał się bardzo pomocny. Za sprawą profesjonalnych rad wybrałem należyty wyrób. Powinienem nakładać ortezę przez 5 tygodni. Zaledwie po tygodniu poczułem poprawę w spacerowaniu. Byłem zadowolony, bowiem wreszcie mogłem bez trudu spacerować jak i również jeździć samochodem. Podczas kontroli lekarskiej poinformowano mnie, iż noga odpowiednio wykurowała się. Mogłem komfortowo chodzić bez zakładania usztywniacza. Zadecydowałem, iż po raz drugi wybiorę się w góry ażeby na powrót odprężyć się na łonie natury. Zarezerwowałem pobyt pod koniec sierpnia a gdy nastał czas pojechałem w Karpaty. Pogoda była idealna a w tatrach wydawało się ciszej.

Druga podróż okazała się być milsza

Całe szczęście w trakcie tej podróży byłem bardziej skupiony a przez to nie złapałem jakiegokolwiek zwichnięcia. odprężyłem się zaś z powodu wcześniej założonego stabilizatora stopa była w pełni mobilna więc nie doskwierała w ciągu wycieczek. Sklep medyczny Zdrowie zaprotegowałem też swojej siostrze, jaka ma trudności z przemieszczaniem się więc wymaga specjalnego balkonika. Jakiś czas temu nabyła odpowiednie produkty, które gwarantują chodzenie pozbawione uczucia dyskomfortu. Proponowane przez sklep medyczny artykuły są profesjonalnie wykonane a obsługa sprawia, że mamy pewność dokonanego zakupu.