Skauting piłkarski dał memu dziecku szansę na wyśmienite mecze

Mój mały chłopiec jest niesłychanie zdolny. od małego zajmował się zabawami grupowymi, niemniej jednak futbol stała się dla niego pasją. Zasuwa nader żywo na boisku, a dodatkowo wydaje się mieć dużą siłę więc po wielokroć prowadzi piłkę do bramki. Weseliliśmy się, że posiada własne zainteresowanie, jednakowoż jednocześnie zdawaliśmy sobie sprawę, iż należy swe zdolności non stop rozwijać. Zarzucony zadatek sportowy to potężna przegrana. Nawet pedagog wychowania fizycznego zwrócił uwagę na to, iż Paweł wspaniale gra w futbol i możemy syna posłać do jakiegoś teamu. Polecił nam zajrzenie na stronę www concept4soccer, albowiem firma Concept 4 Soccer załatwia skauting piłkarski. Okazał się to wersja analizy w czasie treningu, dzięki czemu nastoletni utalentowany piłkarz posiada szansę aby zapisać się do dobrej drużyny piłkarskiej. Wyczytaliśmy, iż testy piłkarskie monitoruje skaut piłkarski a dodatkowo wybiera najwybitniejszych futbolistów. Nasz syn doskonale mógł się w tym pokazać, dlatego wybraliśmy się na skauting. Organizacja oferująca skauting piłkarski okazała się najlepszą, która stawia na nieletnich futbolistów jak i również daje zawodnikom szansę rywalizowania z profesjonalnymi futbolistami w naszym kraju i za granicą.

Wysłaliśmy dziecko na obozy piłkarskie

Skauting odbywał się na szczegółowo zaprojektowanym szkoleniu w Niemczech przez Concept 4 Soccer. Oprócz tego organizacja prowadzi tanie obozy piłkarskie, więc nie wydaliśmy wiele za szkolenie piłkarskie. Na stronie internetowej obozy piłkarskie concept4soccerpoland.com mieliśmy możliwość przeczytać w jaki sposób planowane będą etapy szkolenia w piłce nożnej oraz zobaczyliśmy załogę pracowników. Wszyscy zatrudnieni w firmie wydawali się ekspertami i co więcej współdziałają z wieloma ośrodkami sportowymi. Nasz syn wyjechał na szkolenia piłkarskie , które trwały 7 dni aż do Portugalii. Okazał się być bardzo dobrze zanalizowany przez skauta a w rezultacie tego jest zapisany do teamu europejskiej klasy dla niedorosłych jeszcze piłkarzy.

Szkolenie to istota do dalszego progresu

Zdaliśmy sobie sprawę jakże niezbędne może być ekspediowanie synka na dodatkowe szkolenia piłkarskie. W następstwie tego ostatnio również pojechał do Niemczech gdzie szkolił się z zawodową drużyną piłkarską. Niedługo odjeżdża na kolejny trening gdzie trafi na ponowne etapy szkolenia w piłce nożnej. Jestem pewien, że jest to najtrafniejsza alternatywa a mój pierworodny będzie mógł się poprawić. Jest ogromnie szczęśliwy i po wielokroć był nam wdzięczny za fakt, iż zdecydowalibyśmy o jego przyszłości.